Žaluzie a předokenní rolety

 

zaluzie_vnitrni.jpg

Venkovní žaluzie

Hlavní požadavky na venkovní žaluzie jsou jednoduché: ať fungují, vytažené nejsou vidět a pohodlně se ovládají. A přesně takové žaluzie Vám dodáme. K tomu vám poradíme s výběrem, na místě zaměříme, vyrobíme přímo na míru a perfektně namontujeme. 

Pro venkovní žaluzie je potřeba místo nad oknem. Myslete na to už před stavbou nebo rekonstrukcí. Pokud si nejste jistí, že se žaluzie nad okno vejde, raději to s zkonzultujte s našimi techniky. Ze zkušenosti víme, že pouze 10 – 15 % projektů počítá s dostatkem místa pro složení lamel venkovních žaluzií nad oknem. Většinou je potřeba až 16 cm a více.

Doporučujeme zvolit variantu s motorem. Při větším počtu oken je zatmívání nebo otevírání dosti únavná práce. Navíc si jednoduše nastavíte automatické ranní otevírání a večerní zatmívání.

 

zaluzie_venkovni.jpg

Venkovní rolety - předokenní rolety

Venkovní rolety ve spojení s okny tvoří výbornou tepelnou izolaci roleta stana tím rovněž snižují náklady na teplo. Akustická ochrana a dodatečné zabezpečení okenního výklenku zvyšují standard Vašeho bydlení. V současné době se stávají důležitým prvkem v moderním stavitelství a v otázce úspory energie. Díky dokonalým komponentům a pečlivosti výroby je tento produkt hodnocen vysokým evropským standardem.